Novinky školy

2024 6. 5.

Slet čarodějnic

Slet čarodějnic: Kouzelné dopoledne plné her a radovánek
V úterý 30. května se naše škola proměnila v zemi kouzel a dobrodružství, když se konal Slet čarodějnic.
Pod jasnou oblohou a za příjemného počasí se děti sešly na zahradě, kde je čekala celá řada stanovišť. Rozdělené do týmů se s chutí pustily do plnění různých úkolů, které testovaly jejich dovednosti, kreativitu a spolupráci.
Po celé dopoledne nám počasí přálo a atmosféra byla naplněna smíchem a radostí. Děti si užily každou chvíli a ukázaly, že umí být nejenom skvělými čaroději, ale také týmovými hráči.
2024 6. 5.

Turnaj McDonald's Cup

Na fotbalovém hřišti v Rakovníku se rozhořela bitva o slávu a úspěch, když se školní týmy z celého regionu střetly v prestižním turnaji McDonald's Cupu. Mezi nimi se s chutí do boje zapojili i stateční žáci naší Základní školy, kteří dokázali, že mají co nabídnout. Naši žáci se umístili na druhém místě. I přesto je výsledek, kterého dosáhli, obdivuhodný a důstojný uznání.
Děkujeme všem za vzornou reprezentaci naší školy.