Dnes je středa, 20. 3. 2019, 2:52:55

Návštěvnost:

Výroční zpráva 2016

OVOCE A ZELENINA DO ŠKOLPROJEKT „OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL"

Základním cílem celého projektu „Ovoce do škol“ je přispět k trvalému zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny, vytvořit správné stravovací návyky ve výživě dětí a tím zároveň bojovat proti dětské obezitě.

Jako cílová skupina byli po dohodě resortů školství, zdravotnictví a zemědělství zvoleni žáci prvního stupně, tj. žáci prvních až pátých ročníků základních škol.

PROJEKT ZDRAVÉ ZUBY"

zDRAVÉ ZUBY

Projekt „ZDRAVÉ ZUBY“, do kterého se každoročně zapojujeme, je prvním komplexním preventivním výukovým programem zubního zdraví, určeným k výuce na 1. stupni základních škol v celé ČR.                                                                                       Jeho i naším cílem je:
• zlepšit zubní zdraví dětí a mládeže a vytvořit tak předpoklady k zajištění zdravých zubů i u dospělé populace v budoucích letech
• motivovat všechny děti mladšího školního věku k návštěvě stomatologické ordinace

RECYKLOHRANÍ"

RECYKLOHRANÍ

Recyklohraní  je školní recyklační program pod záštitou MŠMT České republiky

Cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení.

Recyklohraní  rozvíjí vztah dětí k životnímu prostředí formou tematických her, praktických činností, kvízů a menších projektů, ale také přímou účastí dětí na sběru použitých baterií a vysloužilého drobného elektrozařízení. Za plnění úkolů a sběr získávají školy body, které si pak mohou ve  speciálním internetovém katalogu vyměnit za různé odměny, charakteru výtvarných či sportovních potřeb, her, školních pomůcek, nebo také vstupenek do divadel, kin a zoo.

PROJEKT  „MLÉKO DO ŠKOL“

MLÉKO DO ŠKOL

Tento projekt je uskutečněn pod záštitou a s finanční podporou Evropské unie a České republiky, kdy hlavním cílem projektu je podpořit spotřebu mléka a mléčných výrobků u dětí a dospívající mládeže. Garantem projektu v ČR je Státní zemědělský a intervenční fond (SZIF)

Každé dítě má možnost obdržet jeden dotovaný mléčný produkt v každém vyučovacím dni.