Dnes je středa, 23. 1. 2019, 22:44:02

Návštěvnost:

Výroční zpráva 2016

Milé děti,
těší mě, že Vás angličtina baví. Vím, že pro některé z Vás je angličtina lehká, protože Vám rodiče pomáhají. Někteří z Vás se ale musí spolehnout sami na sebe a na to, co si zapamatujete ze školy. Ráda bych Vám nabídla tipy, kde si na internetu můžete procvičovat správnou výslovnost úplně sami. Stačí, když si budete znovu a znovu pouštět stejnou nahrávku a budete se pokoušet přesně napodobit slova nebo věty, které uslyšíte. Nakonec je budete umět zpaměti. Někdy ani nevadí, že nerozumíte všem slovům. Důležité je poslouchat a správně vyslovovat.

Učte se zpaměti věty, kratičké příběhy nebo celé rozhovory. Je to nejlepší způsob, jak se naučit cizí jazyk. Můžete se učit zpaměti z učebnice, ale i z nahrávek na internetu.  A poslouchejte písničky s textem, který "běží" souběžně s písničkou, jako například v "Animal songs".

Proč je tak důležité poslouchat nahrávky? Protože jen jako děti máte jedinečnou schopnost naučit se vyslovovat cizí jazyk tak přesně, jako kdybyste se narodili třeba v Anglii. V budoucnu dokážete vyřešit různé situace, které se Vám v zahraničí mohou přihodit. S výbornou angličtinou jednou budete mít mnohem lepší šanci najít dobré zaměstnání a být v životě úspěšní. Nepromarněte tuto šanci, protože později by to pro Vás bylo mnohem mnohem těžší. Vaše IK

holčičkaInteraktivní program

Milé děti,
byly jste NEMOCNÉ a potřebujete dohnat poslední hodiny angličtiny? Nebo Vám angličtina moc nejde?

Víte, že můžete doma poslouchat nahrávky k učebnici Chit Chat a procvičovat angličtinu v počítači nebo v tabletu?
    Co všechno program umí?  Tu je krátké video.

REGISTRACE:
Ťukni sem, dále na REGISTRACI a zaregistruj se. (Nebo popros rodiče.) Poté vyber PROHLÍŽEČ (ukáže se ZVOLIT TITUL) a šipečkou nalistuj až dolů na Chit Chat 1 nebo Chit Chat 2 a lekci, kterou právě probíráme.
K tomu, aby Vám program fungoval, potřebujete mít nainstalovaný Google Chrome.

CO PROGRAM UMÍ:
1. K jednotlivým lekcím v učebnici tu najdeš obrázky slovíček i věty .
2. U každé větičky můžeš nahoře ťuknout na ikonku reproduktoru a poslechnout si výslovnost.
3. Ťukni na slovo (slovo zmizí), zopakuj ho znovu anglicky, ťukni na něj (slovo se zase objeví).
3. Vpravo nahoře v panelu nástrojů si vyber ikonku sloní nohy, tužky nebo pera (Boř a tvoř, Boř a piš, Nabarvi). Pod tím ťukni na: PO PÍSMENECH nebo PO SLOVECH.  (Budou mizet buď slova nebo písmena.)
4. Můžeš vybarvovat slova po písmenkách (ikonka pero) a vytvořit pestrobarevná slova.

Kromě toho tu najdeš velkou spoustu témat k procvičení.

______________________________________________________________________

kluk

SLOVNÍČEK k učebnici Chit Chat:

3. třída - CHIT CHAT 1 - psaný nebo obrázkový

4. třída - CHIT CHAT 2 -
psaný nebo obrázkový

chlapec
SLOVNÍK
Do levého políčka napíšete slovo, které potřebujete přeložit. Nahoře vyberete z nabídky jazyk. Vpravo nahoře opět vyberete, do jakého jazyka chcete překládat. Při ťuknutí na ikonku reproduktoru si poslechnete výslovnost.

obrázky přejaty z: cz.clipart.me

do 10 - jump

vláček

žáby

Animal Songs -  čísla, barvy aj.

Čísla do 100

Čísla do 100 s auty - názorné

ABECEDA:

tabule

děti

abeceda aj. - TOP 10

ZVÍŘATA:

domácí

vláček

LIDSKÉ TĚLO:

This Is The Way

PŘÍBĚHY, POHÁDKY:

Jednoduché příběhy se STEVEM

ÚKOLY:

Interaktivní úkoly na různá témata

PÍSNIČKY:

I love you

Finger family

5 Little Monkeys

Bingo

Head, Shoulders, knees and Toes

Little Snowflake

Twinkle Twinkle Little Star

Dinosaur aj.

We wish you a marry Christmas

Do you like broccoli ice cream? Yes, I do.

HRY:

Simon says