Kalendář

Po Út St Čt So Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Datum a čas

Dnes je úterý, 29. 9. 2020, 10:54:47

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 1
DNES: 59
TÝDEN: 162
CELKEM: 87587

Výroční zpráva 2016

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

OBECNÉ INFORMACE K PROVOZU ŠKOLY

 • Činnost školy probíhá v plném rozsahu, prohlášení o bezinfekčnosti se od žáků nevyžaduje
   
 • Nejsou stanovena žádná omezení počtu žáků ve třídách a v odděleních školní družiny
   
 • Škola aktualizuje kontakty na zákonné zástupce dětí a žáků
   
 • Aktuální informace škola zveřejňuje na www. stránkách a v systému Škola OnLine
   
 • Pobyt zákonných zástupců dětí a žáků a dalších osob uvnitř budovy školy je omezen. Žádáme rodiče, aby školu navštěvovali pouze výjimečně v nezbytných případech, popřípadě si předem domluvili schůzku s vyučujícím.

HYGIENA

 • Dávkovače s prostředky k dezinfekci rukou jsou umístěny u vstupu do školy, na toaletách, v učebnách a v dalších prostorách školy.
   
 • Po příchodu do školy si každý žák umyje ruce mýdlem, popřípadě provede dezinfekci rukou. Zásady důkladné hygieny rukou dodržuje po celou dobu pobytu ve škole

KROKY ŠKOLY V PŘÍPADĚ PODEZŘENÍ NA VÝSKYT NÁKAZY COVID – 19

 • Škola má povinnost předcházet vzniku a šíření infekčních nemocí, včetně covid-19. Naplňujeme ji tak, že zajistíme oddělení žáka, který vykazuje známky akutního onemocnění, od ostatních dětí a zajistíme dohled zletilé osoby. (§37 odst.3 zák. o ochraně veřejného zdraví)
   
 • Škola nemá povinnost zjišťovat u jednotlivých žáků příznaky infekčního onemocnění, ale věnuje těmto příznakům pozornost
   
 • V případě zjištění příznaků infekčního onemocnění u žáka škola informuje zákonného zástupce žáka o nutnosti bezodkladného vyzvednutí žáka ze školy a zároveň jej informuje o tom, že má telefonicky kontaktovat praktického lékaře, který rozhodne o dalším postupu.
   
 • Žákovi s přetrvávajícími příznaky infekčního onemocnění, které jsou projevem chronického onemocnění, včetně alergického onemocnění (rýma, kašel) je umožněn vstup do školy pouze v případě, prokáže-li, že netrpí infekčním onemocněním. Tuto skutečnost potvrzuje praktický lékař pro děti a dorost.

VÝSKYT ONEMOCNĚNÍ U ŽÁKA

 • Školu v případě onemocnění kontaktuje příslušná KHS. Ta provádí epidemiologické šetření a sdělí škole další pokyny, popřípadě rozhodne o protiepidemických opatřeních. V případě, že se škola dozví o výskytu onemocnění covid-19 dříve, kontaktuje zaměstnance protiepidemického odboru nebo odboru hygieny dětí a mladistvých příslušné KHS.

1.září - 8,00 slavnostní zahájení  školního

           roku na nádvoří školy (příznivé  

           počasí)

           8,15 - 9,00 zahájení vyučování

           ve třídách

          ŠD  vyzvednutí přihlášek, provoz

          od 2.9.2020

2.září  vyučování podle rozvrhu, 

          ŠD v provozu