Okresní kolo v recitaci

15. 03. 2024
Dne 13. března se v DDM v Rakovníku odehrálo okresní kolo v recitaci. Tato soutěž přilákala talentované mladé recitátory z různých škol okresu. Jednou z těchto škol, která vyslala své reprezentanty, byla naše Základní škola Lišany.
Školu  reprezentovaly tři žákyně.: Zuzana Zákonová, Anička Fryčová a Dianka Bieliková.
Všichni tři zástupci ZŠ Lišany předvedli úžasné výkony, které oslnily porotu i publikum..
Rádi bychom vyjádřili vděk a obdiv našim reprezentantkám za to, že se s takovým nasazením a odhodláním postavily na podium, aby reprezentovaly naši školu. Jejich účast byla důkazem nejenom jejich individuálního talentu, ale také silného ducha kolektivního úsilí, který zastávají.
Za celou školu ZŠ Lišany chceme pogratulovat k účasti a děkujeme jim za to, že naše školu tak důstojně reprezentovaly. Jsme na ně hrdí a přejeme jim mnoho úspěchů nejen v dalších soutěžích, ale i v životě.

Okresní kolo v recitaci