Návštěva dětí z MŠ Lišany

08. 03. 2024
Páteční dopoledne k nám zavítaly děti z MŠ Lišany. Žáci 4. a 5. ročníku se společně pustili do tématu, které spojuje každého z nich – světa farmy. S nadšením povídali o zvířatech, rostlinách a životě na venkově. Zároveň společně plnili úkoly spojené s tématem, které je nejen učilo novým věcem, ale také posilovalo jejich týmovou spolupráci. Celkově toto setkání nejenže přineslo radost a zábavu všem zúčastněným, ale také ukázalo důležitost spolupráce mezi mladšími a staršími dětmi. Pro budoucí prvňáčky to byla skvělá příležitost nahlédnout do světa školního života s podporou svých starších kamarádů, a pro děti z MŠ to byla možnost ukázat své dovednosti a nadšení pro nové poznání. Taková setkání jsou nejen příležitostí k učení, ale také k budování přátelství a společenství mezi dětmi.

Návštěva dětí z MŠ Lišany