Jak se stát závodníkem - beseda s Ing. Jaroslavem Mikolášem

04. 03. 2024
Žáci ZŠ Lišany měli příležitost naslouchat příběhu závodníka automobilového sportu, Jaroslava Mikoláše. Začal svůj příběh od samých začátků, kdy jako malý kluk sledoval závody a snil o tom, že jednou bude sám závodit. "Vždycky jsem měl rád rychlá auta a adrenalin, který s nimi souvisí," říká J. Mikoláš "A Porsche bylo vždy mou velkou láskou." Během besedy měli děti možnost poslouchat o  zážitcích na okruzích, jeho nejoblíbenějších momentech i obtížích, které musel překonat. Zdůraznil důležitost tvrdé práce, trpělivosti a odhodlání v cestě za svými sny. Na závěr besedy měly děti možnost si vyzkoušet, jaké to je, sedět ve sportovním voze. Beseda skončila rozdáváním dárků, které si děti odnesly jako vzpomínku na inspirativní dopoledne strávené s J. Mikolášem, závodníkem s Porsche, který ukázal, že s odhodláním a vášní je možné dosáhnout i těch největších úspěchů.
an6v86dygj_____20240304_111950