CENTRUM AKADEMIE TECHNIKY RAKOVNÍK

28. 02. 2024

Ve dnech 27. února a 28. února měli žáci a předškoláci z Lišan možnost zúčastnit se projektových dnů v Centru Akademie Techniky v Rakovníku. Tato akce měla tematické zaměření na polytechnické vzdělávání, environmentální vzdělávání, podporu podnikavosti, kreativity a logického myšlení.  Celý program byl pro děti z Lišan velmi zajímavý a poučný. Během návštěvy měly možnost nejenom nasát spoustu nových informací, ale také si všechno samy vyzkoušet. Interaktivní expozice a praktické aktivity umožnily dětem aktivně se zapojit do procesů a experimentů spojených s technikou a vědou. Celkově lze říci, že návštěva Centra Akademie Techniky v Rakovníku byla pro žáky a předškoláky z Lišan nejenom poučným, ale také inspirativním zážitkem. Tento typ vzdělávacích akcí aktivně přispívá k rozvoji zájmu o přírodní vědy a techniku a podporuje rozvoj dětských schopností a dovedností v moderních technologických oblastech.

qiiwm3q475_____20240228_115558

CENTRUM AKADEMIE TECHNIKY RAKOVNÍK